Humanitarna akcija za pomoć djeci iz Dječjeg doma „Ivana Brlić Mažuranić Lovran“

Udruga Drvo i sova iz Motovuna, u suradnji s Domom za nezbrinutu djecu iz Lovrana organizirali su humanitarnu akciju za pomoć djeci koja su smještena u Domu. U akciji su sudjelovali učenici razredne nastave.

Svaki učenik donio je jedan poklon za djecu koja borave u Domu za djecu bez roditeljske skrbi. Pokloni su zapravo bili neophodan školski pribor, bilježnice, olovke, gumice, ljepila i škare, geometrijski pribor, likovni pribor i sl.

Iz Udruge Drvo i sova iz Motovuna javljaju kako su sakupljeni pokloni dostavljeni djeci iz Doma te svima koji su sudjelovali zahvaljuju na suradnji, lijepim porukama upućenim djeci i poklonima!

Dogovoren je dolazak djece iz Lovrana u Motovun, u centar Paradih kada malo zatopli te javljaju kako su izrazili želju da se organizira susret s učenicima naše škole.

Svim učenicima i djelatnicima, još jednom veliko hvala u ime djece i predstavnika Dječjeg doma „Ivana Brlić Mažuranić Lovran“.

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 11. 1. 2016.