Smotra harmonikaša

Glazbeni odjel Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin bio je domaćin 7. smotre harmonikaša Istarske, Primorsko-goranske i Ličko-senjske županije.

Sudionici 7. smotre harmonikaša bili su učenici i učitelji Glazbenog tečaja Grožnjan, Osnovne umjetničke škole Matka Brajše Rašana Labin, Glazbenog odjela Osnovne škole Rivarela Novigrad, Glazbenog odjela Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin, Umjetničke škole Poreč, Glazbene škole Ivana Matetića Ronjgova Pula te Glazbenog odjela osnovne škole Vladimira Nazora Rovinj.

Smotra je održana  1. lipnja 2016. na nekoliko lokacija. Započeta je koncertom harmonikaša u Crkvi svetog Nikole koji je održan u 10.00 sati, potom su se solisti i orkestri predstavili građanima koncertom na Trgu slobode u 12.00 sati, a za kraj održan je koncert u amfiteatru Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile Pazin u 13.15 sati.

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 8. 6. 2016.