Večer matematike

Večer matematike projekt je Hrvatskog matematičkog društva čiji je cilj izgradnja pozitivnog stava učenika prema matematici, a u projekt su uključeni učenici, ali i njihovi članovi obitelji koji su zainteresirani za matematiku ili pak žele upoznati često zaboravljenu – zabavnu stranu matematike.

Ove godine, Večer matematike održana je u četvrtak 1. prosinca 2016. s početkom u 17 sati za učenike i učenice 3. razreda te učenice i učenike  od 5. do 8. razreda Matične škole.

Odaziv učenika i njihovih obitelji ove je godine bio još i veći, a zabavnu stranu matematike, osim učenika predmetne nastave, otkrivali su i učenici trećih razreda na oduševljenje svih prisutnih.

Da bi Večer matematike u našoj školi bila uspješno provedena, pobrinule su se učiteljice matematike Melita Stanić ŠepićMilica Fabris Šilić te učiteljice trećih razreda Gordana Hrvatin, Tatjana Maligec, Livija Žufić i učiteljica pripravnica Petra Rimanić.

Hvala svima koji su sudjelovali i vidimo se iduće godine! ;)

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 2. 12. 2016.