Natječaj na temu „Med-hrana, poslastica i lijek“.

Udruga pčelara „Lipa“ iz Pazina povodom manifestacije 12. DANI MEDA, PAZIN 2017., raspisuje likovno-literarni natječaj  na temu Med-hrana, poslastica i lijek.

Manifestacija  će se održati 24. i 25. veljače 2017. godine u Školsko-gradskoj sportskoj dvorani u Pazinu.

Pravo sudjelovanja na natječaju imaju učenici od 1. do 8. razreda osnovnih škola Istarske županije.

Uvjeti natječaja:

Likovni radovi mogu biti ostvareni u svim tehnikama.

Svaka škola na natječaj  može poslati  po tri rada iz razredne nastave

(1. do 4. razreda) i po tri rada iz predmetne nastave (5. do 8. razreda).

Literarni radovi mogu biti pisani svim izričajima hrvatskog jezika, u prozi i u stihu. Radovi moraju biti gramatički i pravopisno ispravljeni i napisani na računalu.

Svaka škola na natječaj može poslati po tri rada iz razredne nastave  i po tri rada iz predmetne nastave.

Slanje radova:

Na poleđini svakoga rada treba napisati:

zaporku koja se sastoji od peteroznamenkastog broja i jedne riječi te
oznaku razreda (ne odjela).

Uz svaki rad treba posebno dostaviti:

zatvorenu omotnicu na čijoj vanjskoj strani mora pisati zaporka i razred,
na papiru, u omotnici: zaporku, ime i prezime učenika, razred, ime i prezime učitelja, naziv rada i naziv škole.

RADOVE DOSTAVITI ZAKLJUČNO do 6. veljače 2017. godine na adresu: Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin,

Šetalište Pazinske gimnazije 9, 52000 Pazin,  s  naznakom „Dani meda“.

Nakon ocjene radova, na svečanosti proglašenja najbolje ocijenjenih uzoraka meda Istarske županije, bit će proglašeni i nagrađeni najbolji radovi.

Likovni radovi će biti izloženi na galeriji dvorane za vrijeme trajanja manifestacije, a literarni radovi pročitani na svečanosti dodjele priznanja 24. veljače 2017. u 18:00 sati  u polivalentnoj dvorani Školsko-gradske sportske dvorane u Pazinu.

U prilogu možete preuzeti tekst natječaja.

Organizacijski odbor

Priloženi dokumenti:
12._Dani_meda_-__natjecaj_2017.doc (68.00 KB)

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 12. 12. 2016.