Stoti dan škole

Na dan Valentinova, 14.2.2017. godine u našoj je školi održan i projektni dan - Stoti dan škole u kojeg su se uključili prvi, drugi i treći razredi.

Učiteljica 1.a razreda Elena Brajković je u svoje predmete uključila temu „sto dana“. Na satu hrvatskog jezika su pisali riječi sa slogom sto u obliku dopunjalke i grupnog rada. Osim toga, učenici su pisali lijepe poruke sa korištenjem riječi sto.

Na matematici su računali u skupu brojeva do 10. Nakon toga je održana utrka brojanja do 100 po grupama sa 4 igrača. Na tjelesnom su svojim tijelima na podu dvorane slagali deset puta po broj deset, a na glazbenom slušali himnu stotog dana škole. Zadnji sat je na prirodi i društvu održana igra slaganja broja 100 bombonima i balonima. S nekim su se aktivnostima u rad uključili i učenici 1.b i 1.c razreda, te 3.a razreda.

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 15. 2. 2017.