Županijska smotra LiDraNo 2018. (literarno-novinarsko stvaralaštvo) - čestitke!

U kategoriji literarno-novinarskog stvaralaštva na županijskoj smotri LiDraNo 2018. sudjelovalo je čak 5 radova učenika naše škole i školski list „Proljeće“.

Radi se o sljedećim radovima:

LITERARNI RADOVI:

1. Večer u Mostaru, Anamarija Mišetić, 8. b MŠ Pazin, mentorica Patricija Golob-Fonović;
  2. Prazna hiža, Lučia Gašparini, 6. b MŠ Pazin, mentorica Patricija Golob-Fonović;
  3. Morska bajka, Dajana Milohanić, 8. r. PŠ Tinjan, mentorica Snježana Banovac;
  4. Vremenski stroj, Đenifer Šepić, 7. r. PŠ Karojba, mentorica Lorena Legović;
  5. Dobro obavljen posao, Lucija Šteler, 7. r. PŠ Sv. Petar u Šumi, mentorica Sanja Baćac-Ivančić.

ŠKOLSKI LIST:

Proljeće, školski list Novinarske grupe MŠ Pazin, mentor Dean Murić.

Od srca čestitamo učenicima i njihovim mentorima, a svakako se veselimo novom broju školskog lista "Proljeće" gdje će neki od navedenih radova sigurno dobiti svoje zasluženo mjesto (a bit će vrlo teško odabrati koji!).

Radi se o zbilja kvalitetnim uradcima, a svega toga ne bi bilo bez naših talentiranih učenika, ali i rada i stručnog vodstva njihovih mentora koji ih na putu stvaralaštva neumorno vode, i ono što je još važnije – inspiriraju heart.

Zato bravo i učenici i mentori, rad je svakako vidljiv i prepoznat ne samo u okvirima naše škole, već i puno šire – od strane stručnjaka i na smotrama poput ove.

Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati.“ Zbog toga – čestitke još jednom smiley.

objavio: Slađana Jukić   datum: 20. 2. 2018.