Državna smotra LiDraNo u Primoštenu

Nina Brajković, učenica 5.d razreda i Tina Brozan, Anika Jedrejčić, Lucija Mijandrušić, Kelly Milanović i Anja Šterpin, učenice 7.b razreda, sudjelovale su od 19. do 21. ožujka 2018. na Državnoj smotri literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo u Primoštenu.

Nina Brajković je nastupila sa svojim monologom "Darcy", a učenice 7.b razreda sa scenskom igrom njima bliske tematike, "Ah, te pubertetlije".

U moru zanimljivih i poučnih nastupa, svi su sudionici stekli određenu sposobnost kritičkog procjenjivanja, ali je ipak stručni žiri taj koji je svojim komentarima učenike i njihove mentore usmjerio u daljnjem dramskom usavršavanju.

Pohvale žirija koje su dobili dodatan su poticaj učenicima koji se i dalje žele baviti dramskim stvaralaštvom. Uz dozu odmora i zabave, naše su učenice dobile priliku stjecanja životnog iskustva.

Želimo im još puno kreativnih nastupa i, ono što je najvažnije, puno uživanja i ljubavi u tome što rade!

Tekst pripremila: Antonija Šestan

objavio: Slađana Jukić   datum: 7. 6. 2018.