„Čitajmo naglas" – 6. razredi polufinale

U četvrtak, 22. studenoga, u školskoj je knjižnici održano polufinalno natjecanje u „Čitanju naglas“ za učenike šestih razreda Matične škole.

Na natjecanje se prijavilo 12 učenika iz sva četiri razredna odjeljenja. Odlučili su svoje čitalačke sposobnosti odmjeriti sa svojim vršnjacima, ali sasvim jasno i pokazati kako samo čitanje vole.

Pripremljeni su im stoga zanimljivi i zabavni tekstovi, u kojima smo svi uživali. Posebice stoga što su ih učenici pročitali vrlo jasno, glasno, izražajno i dramatično pa smo ih s guštom slušali smiley.

Evo popisa sudionika natjecanja:

6.a razred: Semra Shainovska, Nataša Milotić

6.b razred: Ana Kalac, Lana Frančin, Ana Erman, Melani Križanac

6.c razred: Jura Katalinić, Iva Radolović, Emily Zustović

6.d razred: Nina Brajković, Nina Cvijanović, Borna Pulić

Bilo je tijesno, ali posebno su se istaknuli učenica 6.a razreda Semra Shainovska, 6.b Lana Frančin, 6.c Emily Zustović te učenik 6.d razreda Borna Pulić.

Upravo su oni proglašeni pobjednicima pa će u travnju, u završnici ovog natjecanja odmjeriti snage sa učenicima ostalih šestih razreda svih područnih škola.

Čestitamo pobjednicima i čitajmo čitajmo smiley!

Knjižničari Slađana Jukić i Dean Murić

objavio: Slađana Jukić   datum: 23. 11. 2018.