Zaklada "Hrvatska za djecu" u školskoj godini 2019./2020.

Poštovani roditelji/staratelji, korisnici refundacije troškova školske prehrane kroz Zakladu "Hrvatska za djecu"!

Vaše dijete je kroz Projekat sufinanciranja troškova školske prehrane u školskoj godini 2019./2020. ostvarilo popust na ukupni trošak školske prehrane u iznosu od 5,50 kn (petkuna i 50 lipa) po nastavnom danu.

U privitku je IZJAVA koju trebate ispuniti i potpisati čime potvrđujete da je Vaše dijete konzumiralo školsku prehranu i ostvarilo refundaciju troškova za prvo polugodište kao i za početne mjesece drugog polugodišta tekuće školske godine.

Izjavu treba dostaviti u tajništvo Škole najkasnije do 29. svibnja 2020. godine.

Izjavu možete dostaviti i putem e-maila:

ured@os-vnazora-pazin.skole.hr   ili   pazin@osvnpazin.hr

objavio: VESNA TONČINIĆ   datum: 14. 5. 2020.