Produženi boravak – aktivnosti u studenom

U mjesecu studenom su učenici produženog boravka obilježili Međunarodni dan djeteta i dječjih prava na različite načine.

Učenici 1.a i 1.c razreda sa svojim su učiteljicama u poučnoj i veseloj radionici zapisivali dječja prava i pozitivan stav prema prijateljima na balone koje su tada poklonili jedni drugima, a zatim je uslijedila igra na otvorenom.

Učenici 2.a razreda su sa svojom učiteljicom obilježili Međunarodni dan djeteta i dječjih prava igrajući UNICEF-ov kviz "Čovječe, ispravi se!" i osvojili diplomu „Pravobranko“. Nakon upoznavanja dječjih prava izradili su i plakat na istu temu.

Učenici 2.c obilježili su Međunarodni dan djeteta razgovorom, prezentacijom, slikovnicom i igrom.

1.b razred je sa svojom učiteljicom povodom Svjetskog dana tolerancije izradio plakat.

objavio: Slađana Jukić   datum: 7. 12. 2020.