Županijsko natjecanje u futsalu za djevojčice

Dana 11. veljače u Poreču je održano županijsko natjecanje u futsalu za djevojčice (7. i 8.r.). Naša ekipa bila je sastavljena od djevojčica iz Matične škole i Područne škole Karojba. Pokazale su da se zajedničkim snagama mogu prebroditi sve prepreke pogotovo u ovo nepredvidljivo vrijeme.

Hvala svim curama, veliko hvala i Paolu Maligecu, prof. TZK koji je pomogao da djevojčice iz PŠ Karojba pokažu što znaju te na pripremi Karobljanki.

Djevojčice naše škole osvojile su 3. mjesto! Bilo je šansi i za više, ali u ovoj situaciji poredak nije bitan. Ostvarile su nova prijateljstva i iskustva za dalje u sportu što je iznad medalja!

Sastav naše ekipe: Nevena Rilak, Leona Jurić, Ana Ujčić, Nina Matić, Lana Radetić, Ena Gregorović (učenice Matične škole), Lucija Jugovac, Hana Šepić, Kristin Erik, Emina Mujagić (učenice PŠ Karojba).

Voditelj: Dalibor Radović

Učitelj Dalibor Radović

objavio: Slađana Jukić   datum: 14. 2. 2022.