Državno natjecanje u atletici za dječake

Dana 13 i 14. svibnja u Poreču i Puli održano je državno natjecanje u atletici za dječake (7., 8. razredi).

Naši dečki su osvojili 3. mjesto na državnom natjecanju, u atletici. Bez uvjeta za atletiku, bez atletičara! U muškoj konkurenciji prijavljeno je 23 ekipe, i to prvaci svih županija i grad Zagreb daje dva predstavnika.

Imamo i viceprvaka (2. mjesto) Hrvatske, u skoku u daljToni IlićAtilio Maretić je osvojio 3. mjesto na 800 mLeni Pauletić 4. mjesto na trci 300 m, Noa Križmanić - 6 mjesto na skoku u vis, Gabriel Stranić u bacanju kugle 3 mjestoMathias Ćus osvojio je 6. mjesto na 100 mMartin Mofardin bacio vortex te osvojio 12 mjesto.

Štafeta 4x100, 200, 300, 400 osvojila je 9. mjesto, u sastavu Toni, Josip, Andrija, Mathias. U svakoj disciplini nastupilo je 23 sudionika. , a bilo je prijavljeno 1000 učenika u svim konkurencijama.

Čestitke!

Učitelj Dalibor Radović

objavio: Slađana Jukić   datum: 18. 5. 2022.