Donacija Hrvatskih šuma – Uprave šuma Buzet

Dvorište škole je za novi stol i dvije klupe zahvaljujući donaciji Hrvatskih šuma - Upravi šuma Buzet.

Prostrano dvorište Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin bogatije je za novi stol i dvije klupe zahvaljujući donaciji Hrvatskih šuma - Upravi šuma Buzet.  Set koji se sastoji od stola i dviju klupa doprinijet će održavanju nastave i svih oblika školskih aktivnosti na otvorenom. S obzirom na to da učenici Škole trenutno sudjeluju u E + projektu koji se bavi temom održivosti, set stola i klupa poslužit će i za održavanje radionica najesen za europske kolege. Set od punog drva izradili su djelatnici Šumarije Rovinj. Primopredaja je izvršena 27. svibnja 2022. godine od strane predstavnice Uprave šumarije Suzane Ladavac, dipl. ing. šum. i ravnatelja Škole Ivana Štefanića, prof.

objavio: Ivan Štefanić   datum: 6. 6. 2022.