Poklon za posebni razredni odjel

Najprije, da se predstavimo:

Mi smo učenici posebnog razrednog odjela 2 ( pogađate: u školi, naravno, imamo i poseban razredni odjel 1!). Ove godine ima nas samo četvero: dvije osmašice, i dvoje šestaša. Ekipa mala, ali odabrana!  :)

U razredu smo svi prijatelji, brinemo jedni za druge i veselimo se svakom uspjehu, svakoj petici. Malo nas je, pa naša učiteljica ima dovoljno vremena za svakoga. U toj ugodnoj atmosferi učimo sadržaje iz hrvatskog jezika, matematike, prirode i društva.

U radu uglavnom ne koristimo udžbenike, nego većinu nastavnih materijala (listića, tekstova, fotografija...) ili bira ili sastavlja naša učiteljica – defektologica, a to znači svakodnevno jako puno fotokopiranja i printanja. A naš printer već dugo vremena štuca, kašljuca, poskakuje i.... i na kraju je potpuno otkazao poslušnost!

Nedavno je k nama došao barba Robi, pogledati i popraviti naš kompjuter (koji je također ponešto kašljucao). Barba Robi je meštar za  kompjutere. Kad je čuo kakvu muku mučimo s pisačem, nije puno razmišljao, nego je rekao:  „Kod kuće imam jedan pisač, pa ću vam ga pokloniti.“

Rečeno – učinjeno: desetak dana kasnije, donio je u našu učionicu popravljeni kompjuter    i…. -  novi pisač sa skenerom!!!

Sada smo svi presretni: mi, jer imamo lijepe radne listiće i ilustracije u boji, a naša učiteljica jer može na licu mjesta osmisliti i isprintati bilo koji sadržaj potreban za nastavu.

Kakvo zadovoljstvo!

Na kraju se obično kaže nešto kao: ova sitnica nam mnogo znači.... Ali, nama ovo nije sitnica, nego prava pravcata krupnica!!!

Zato  želimo reći: puno hvala, barba Robi!!!

Učenici posebnog razrednog odjela s učiteljicom Zvjezdanom Maravić.

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 4. 3. 2014.

Važne obavijesti

« Travanj 2024 »