Eko vijesti

Dan zahvalnosti za plodove zemlje

Povodom dana zahvalnosti za plodove zemlje u prostorima škole postavljene su izložbe na kojima su se mogli vidjeti kreativni likovni i literarni radovi naših učenika. Uz to, izloženi su i jesenski plodovi zemlje te plakati o raznim prigodnim temama (Dan jabuka, glad i siromaštvo..).

Učenici razredne nastave pogledali su i nekoliko zanimljivih prezentacija o hrani te edukativne crtiće o spašavanju Zemlje. Budući da je udruga Kneja prevela te crtiće, učiteljica Suzana Nadišić poslala im je vijest o tome koju možete pročitati na stranicama njihovog projekta Pika i prijatelji. Svakako pogledajte i ostale sadržaje na njihovim stranicama jer donose mnogo zanimljivog i edukativnog materijala s ciljem razvijanja ekološke svijesti.

objavio: Irena Mijandrušić   datum: 6. 11. 2009.