NAŠI UČENICI USPJEŠNO SUDJELOVALI NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ TEHNIČKE KULTURE

Državno natjecanje iz tehničke kulture održano je u Puli od  8. do 11. svibnja  2011. godine. Iz naše škole sudjelovali su Patrik Matić, Nikša Berković i Dominik Anđelini.Patrik Matić, učenik 7.a razreda osvojio je prvo mjesto.

Patrik je prvo mjesto osvojio u kategoriji  Obrada materijala - izrada stolne lampe. Kao nagradu  je osvojio desetodnevno ljetovanje u Kraljevici i sudjelovanje na XI. ljetnoj školi pedagoga tehničke kulture i pretplatu na časopis tehničke kulture.

Uspješni su bili i Nikša Berković, učenik 7.a razreda u kategoriji Strojarske konstrukcije - izrada satnog mehanizma,  te Dominik Anđelini, učenik 8.d razreda u kategoriji Elekrotehnika - izrada signalizatora nivoa elektrolitske tekućine.

Njihova mentorica Marija Galant zadovoljna je postignutim rezultatima jer je konkurencija bila strašno jaka.

Čestitke Patriku, Nikši, Dominiku i njihovoj mentorici!

objavio: ZDENKA Turkalj-Čohilj   datum: 23. 5. 2011.