ADRENALIN PARK MEDULIN

Ponedjeljak, 10. 6. učenici PŠ Trviž u pratnji svojih učitelja proveli su veoma zanimljiv dan u Adrenalin parku Medulin.

Lijep sunčan dan još je više svih potaknuo na zajedničko druženju i uživanje u raznovrsnim aktivnostima.

Učenici nižih razreda uživali su u nižem visinskom poligonu i ziplineu. Oni malo veći okušali su se na višem  visinskom poligonu kojeg sačinjavaju platforme na stablima povezane mostovima izrađenima tako da svaki predstavlja različitu težinu prelaska.

Oni hrabriji okušali su se na gigantskoj ljuljački. To je prava adrenalinska poslastica doživljaj slobodnog pada s visine od 12 metara.

Učenici su mogli uživati i u streličarstvu, odbojci, nogometu, badmintonu, šahu, trampolinu ili jednostavno,  u zajedničkom druženju.

objavio: Mirjana Zović   datum: 10. 6. 2024.