SRETNO PRVAŠI

I velikog smijeha.
Kao leptir i ptica
U slobodnom letu,
Prvašić raste - najbrže na svijetu!
Jasna Popović – Poje

Ponedjeljak, 5. rujna 2022. godine, 8 je prvašića prvi put sjelo u školske klupe. Leonard, Nora, Emili, Nicol, Lena, David, Mihael i Krisel nestrpljivo su čekali da započne njihova nova avantura.

Uz prisustvo predstavnika Grada Pazina, gradonačelnicu Suzanu Jašić, ravnatelja Ivana Štefanića , voditelja škole Davida Jelenkovića i roditelja veselih prvaša, posadili su svoje generacijsko stablo, ladonju.

Slijedio je doček petaša koji su za svoje nove prijatelje pripremili kratak program dobrodošlice.

Veselim gostima nikad kraja. Nakon što su roditelji otišli kući prvaše je posjetio djelatnik HAK-a koji im je uručio prigodne poklone za sretan početak i porazgovarao s njima o važnosti poštivanja prometnih pravila i pažljivom putu od kuće do škole.

Gradska knjižnica Pazin poklonila je prvašima slikovnicu "Najljepša mala svjetlost".

I tako je završio je dan prepun uzbuđenja.

Prvašima želimo puno uspjeha i dobrih ocjena, radosti, druženja i novih prijatelja.

objavio: Mirjana Zović   datum: 12. 9. 2022.