PUTUJEMO; PUTUJEMO

Ponedjeljak, 3. 6. 2024. učenici 2. razreda , zajedno sa svojim vršnjacima iz PŠ Karojba, PŠ Tinjan i PŠ Sveti Petar u Šumi, krenuli su na terensku nastavu upoznajući različita prometna sredstva.

Putovanje smo započeli autobusom koji nas je odveo do Aeroparka Vrsar gdje smo razgledali raznovrsne stare zrakoplove ali i novu Cessnu.

Putovanje autobusom nastavili smo do luke u Vrsaru gdje smo se ukrcali na turistički brod Pauk.  Putovanje smo dalje nastavili prema Limskom zaljevu.

U Limskom zaljevu zaustavili smo se u razgledavanju piratske špilje i uživali u sunčevim zrakama.

Put smo dalje nastavili brodom prema Rovinju. Tu nas je čekalo razgledavanje starog dijela grada i posjet crkvi svete Eufemije.

Zanimljivu terensku nastavu završili smo zajedničkim druženjem i igrom u park šumi Zlatni rt.

Ispratile su nas tople sunčeve zrake a na putu kući dočekale kišne kapi.

objavio: Mirjana Zović   datum: 3. 6. 2024.