Radovi učenika na internetskim stranicama Ibis grafike, a stigli i pokloni :)!

U sklopu međunarodnog projekta „Naša mala knjižnica“ koji se od ove godine provodi u školskoj knjižnici održano je već desetak likovno-literarnih radionica.

Projekt se nastavlja, a rezultati dosadašnjih aktivnosti objavljeni su na internetskim stranicama izdavačke kuće Ibis grafika, nosioca projekta.

Učenici su bili posebno vrijedni i kreativni te nam je izuzetno drago što su njihovi radovi sada vidljivi široj publici, a najviše su nas naravno razveselile nagrade!

Za svoj su trud učenici naravno i nagrađeni smiley!

Učenici 2.a razreda na poklon su dobili slikovnicu Julije Donaldson „Zog i leteći liječnici“, zabavnu i duhovitu priču o neobičnoj družini koja pomaže životinjama u nevolji; 2.b razred zbirku priča Marijane Križanović „Marine čudesne pustolovine“ o doživljajima znatiželjne djevojčice Mare i njezinih prijatelja; 2.c razredu slikovnicu „Knjige drage Kuhar Drage“ Julije Donaldson.

Treći razredi na dar su dobili slikovnice Kestutiusa Kasparavičiusa, čiju su slikovnicu „Lijenozemska“ već u sklopu provedenih radionica čitali.  3.a razred na poklon je dobio slikovnicu „Mala zima“, 3.b „Zec Mrkvus Veliki“, a 3.c „Podvodnu priču“.

Učenici 4.b razreda dobili su knjigu „Strašna vila u Groznoj šumi“ slovenske spisateljice Jane Bauer.

Učenici su se jako razveselili poklonima, knjige svakako namjeravaju pročitati te tako nastaviti razvijati ljubav prema njima heartsmiley.

Na sljedećoj poveznici može se pristupiti članku:

U prilogu se nalazi i pismo koje je stiglo uz knjige:

Priloženi dokumenti:
NMK_Pazin_-pismo.pdf (1.19 MB)

objavio: Slađana Jukić   datum: 11. 3. 2019.