Humanitarna utakmica učenika protiv profesora i roditelja

Na rukometnom igralištu Osnovne škole Vladimira Nazora povodom Dana škole odigrana revijalna utakmica između učenika škole i njihovih profesora, roditelja, predstavnika Zajednice sportskih udruga i Grada Pazina.

Učenici, mahom svi nogometaši koji aktivno treniraju u NK Pazinki, pružili su dobar otpor miješanoj selekciji „odraslih“, no kraju je ipak iskustvo presudilo, pa su „odrasli“ pobijedili rezultatom 3:2. Golove su postigli za školarce Pilat i Bevčar, dok su za odrasle strijelci bili dvaput Rabac i jednom Radović, ujedno i inicijator ove utakmice. Utakmicu je odlično sudio učenik Leon Kumer po lijepom vremenu.

Za učenike su nastupili: David Sloković, Teo Pilat, Niko Bevčar, Jan Ladavac, Leon Jocikj, Zvonko Zgrablić, Ivan Miščević i Mathias Zustović.

Kod selekcije od profesora su nastupili Dalibor Radović, Krešo Šenjug, Luka Sinković, Paolo Maligec, Ivan Miličić, Erik Šepić i Anton Racan, od roditelja Arian Kalac i Dražen Rabac, iz Zajednice sportskih udruga Grada Pazina Patrick Rabar te ispred Grada Pazin – Anton Finderle.

objavio: Slađana Jukić   datum: 10. 6. 2024.