Učenici 2.d posjetili PŠ Sveti Petar u Šumi

Učenici 2.d razreda su 9.5.2024. bili u gostima kod učenika drugog razreda u PŠ Sv. Petar u Šumi.

Drugaši su nas srdačno dočekali ispred njihove škole, uveli u svoju učionicu, predstavili svoj razred i svoje mjesto. Nakon zajedničke marende učenici 2.d razreda su za sve učenike nižih razreda izveli predstavu „Put oko svijeta u sedam dana“ kojom su predstavljali Istarsku županiju na državnoj Smotri LiDraNo 2024. u Vinkovcima.

Domaćini su nas uz zajedničko druženje još poveli u Kloštar pavlinskog samostana, crkvu Svetog Petra i Pavla, Hrvatsku kuću od kobasica i degustaciju, te različite sportske terene gdje smo odmjerili snage u nogometu u mješovitim ekipama.

Hvala učenicima drugog razreda PŠ Sv. Petar u Šumi i njihovoj učiteljici Natali Kablar!

Učiteljica Livija Žufić

objavio: Slađana Jukić   datum: 10. 6. 2024.