Prijem Grada Pazina za učenike i mentore koji su sudjelovali na državnoj razini natjecanja

Dana 11. lipnja 2024. godine održan je svečani prijem Grada Pazina za učenike i mentore koji su sudjelovali i ostvarili zapažene rezultate na državnim natjecanjima.

Čestitke svima na uspješnim rezultatima!

(Popis sudionika u nastavku teksta)

Na državno natjecanje iz Atletike - dječaci u Vinkovce pozvani su: 5. i 6. razredi: Dino Amić (6. r.) PŠ Karojba, Jura Pilat (6. r.) PŠ Trviž, Jakov Ivetić (5. r.), Alex Prenc (6. r.), Bartol Pamić (5. r.) PŠ Tinjan, Arian Damijanić (6. a) MŠ Pazin, Deni Jugovac, Jan Ladavac, Jan Jovičić (6. b) MŠ Pazin, mentor: Dalibor Radović.

Na državno natjecanje iz Atletike u Poreču pozvani su:
Djevojčice: 7. i 8. razredi: Lucia Grabrović (7. c), Lana Jurčić (7. d), Ana Marija Toncin (8. a), Tara Spremo Hodžić (8. b), Nika Bulić (8. c), Sara Hrelja, Sara Rabac i Mia Jovičić (8. d) MŠ Pazin, mentor: Dalibor Radović.

Dječaci: (7. i 8. razredi): Mihael Jedrejčić, Suri Spremo Hodžić (8. b), Mark Škrlj, Teo Pilat (8. c), Tino Majcan (8. d), Paolo Vojsković (8. d) MŠ Pazin, Lukas Sardoč, Petar Kontić (8. r.) PŠ Karojba, Lukas Banko, Fran Krištofić (8. r.) PŠ Tinjan, mentor: Dalibor Radović.

Na državnom natjecanju u Krosu sudjelovali su:
dječaci 7. i 8. razredi: Suri Spremo Hodžić (8. b), Teo Pilat (8. c) MŠ Pazin, Lukas Sardoč (8. r.) PŠ Karojba, Lukas Banko (8. r.) PŠ Tinjan, mentor: Dalibor Radović.

Na državnom natjecanju iz Tehničke kulture sudjelovali su: iz Robotike - Vid Suman, učenik 8. c razreda MŠ Pazin i iz Elektronike Stela Rajko, učenica 8. b razreda MŠ Pazin, s mentorom Darkom Sumanom.

Na državnoj smotri Lidrano sudjelovali su učenici 2. d razreda MŠ Pazin: Franka Belac, Barbara Brumnić, Una Sofia Cvitan, Damian Jekić, Nina Jurčić, Lukas Koraca, Marta Krizmanić, Roko Legović, Lucija Šišović Ladavac, Tara Vrh Grabrović, s mentoricom Livijom Žufić.

Na državnom natjecanju iz Talijanskog jezika sudjelovao je Jan Runko, učenik 8. razreda PŠ Tinjan, mentorica: Jadranka Mrak.

Na državno natjecanje Sigurno u prometu pozvani su učenica 5. d razreda MŠ Pazin Lea Križmanić i učenik 6. razreda PŠ Karojba Mihael Srdoč. Mentor je bio učitelj Krešo Šenjug.

Na 47. Međunarodnom susretu harmonikaša sudjelovao je učenik 2. razreda Glazbenog odjela Martin Feher, mentorica: Rožika Banov Mijandrušić.

objavio: Lea Ferlin   datum: 12. 6. 2024.