Pobjednici u skupljanju kilometara

Nakon održanog Strava natjecanja u hodanju/trčanju, koji je trajao skoro tri tjedna, od 20. 3. do 5. 4. 2024., koordinatorica natjecanja Lea Ferlin izračunala je koliko je km prijeđeno i imamo pobjednike.

Skupljeno je preko 2000km. Sudjelovali su učenici i učitelji. U aplikaciji Strava dijelili su i fotografije sa svojih "šetnji". Pogledajte te krajolike!

Pobjednicima su uručene nagrade u zbornici MŠ 22. 4. 2024. Čestitke učiteljici Snježani Brščić za sakupljenih 196 km i učeniku Marku Peiću za prohodanih 210km.

Povratne informacije u zajednici i šire kažu nam da ovo natjecanje moramo ponoviti i pretvoriti u tradiciju!

Dijelimo poveznicu na objavu u medijima:

objavio: Kristina Mijandrušić Ladavac   datum: 23. 4. 2024.