Zahvalnica Hrvatskog saveza pedagoga tehničke kulture!

Društvo pedagoga tehničke kulture Istarske županije održalo je svečanu sjednicu u suradnji s Hrvatskim savezom pedagoga tehničke kulture, a u povodu obilježavanja 55 godina rada Saveza. Tom su prilikom istaknutim pojedincima i ustanovama iz Istarske županije uručena priznanja, povelje i zahvalnice Saveza za rad i suradnju tijekom posljednjih desetak godina.

Našoj je školi dodijeljena zahvalnica za kontinuirano djelovanje u promicanju tehničke kulture, za višestruka domaćinstva i organizacije stručnih skupova kao i natjecanja iz područja tehničke kulture na svim razinama te za suradnju s Hrvatskim savezom pedagoga tehničke kulture.

Učiteljica tehničke kulture Tina Mihelčić Sloković tom je prigodom primila priznanje za unapređivanje tehničke kulture kroz redovnu nastavu, izvannastavne i izvanškolske programe, organizaciju natjecanja te postignute rezultate s učenicima na državnim natjecanjima i smotrama.

Učitelju tehničke kulture Darku Sumanu uručena je Povelja Saveza za dugogodišnje unapređivanje tehničkog odgoja i obrazovanja, za višestruko postignute rezultate s učenicima na državnim natjecanjima i smotrama, za organizaciju i provođenje stručnog osposobljavanja i usavršavanja učitelja i učenika, te za ugledno vođenje udruga iz područja tehničke kulture.

Iskrene čestitke našim učiteljima!

objavio: Lea Ferlin   datum: 10. 10. 2023.