Zadnji tjedan nastave u prvom polugodištu, zimski praznici učenika

Dragi učenici i roditelji,

bliže nam se božićni i novogodišnji praznici pa će u blagdanskom duhu ovaj tjedan Škola organizirati prigodne aktivnosti (u nastavku teksta).

U srijedu, 20. prosinca održat će se tradicionalni Božićni koncert Glazbenog odjela za učenike, roditelje, učitelje i sve zainteresirane u dvorani „Istra“ (Spomen dom), s početkom u 19:00 sati.

U četvrtak, 21. prosinca, održat će se božićna priredba „Kad bi svi“ u Velikoj dvorani Spomen doma, s početkom u 18:00 sati.

U petak, 22. prosinca zadnji je dan nastave u prvom polugodištu. Nastava će toga dana biti skraćena, a Produženi boravak će raditi skraćeno do 15:00 sati.

Zimski odmor za učenike počinje u ponedjeljak, 25. prosinca i traje do 5. siječnja 2024. godine. Nastava ponovno započinje u ponedjeljak, 8. siječnja, prema A rasporedu.

U želji da ove zadnje dane pred praznike provedemo sretno i mirno, napominjemo učenicima da izbjegavaju sva pirotehnička sredstva, misle na svoje prijatelje i školske kolege i NE koriste petarde u školi niti oko nje.

Svima želimo ugodan zimski odmor te sretne i mirne blagdane, a u nadolazećoj 2024. godini puno zdravlja, uspjeha i sreće!

objavio: Lea Ferlin   datum: 22. 12. 2023.