Humanitarna akcija

I ove smo se godine uključili u humanitarnu akciju udruge "Naš san njihov osmijeh" i organizirali prikupljanje namirnica po principu jedna osoba - jedna namirnica.

Misleći na one koji za nadolazeće blagdane nemaju jednake mogućnosti kao i drugi, odlučili smo i ove godine organizirati humanitarnu akciju koju provodi udruga "Naš san njihov osmijeh".

Tijekom prošlog tjedna učenici su donosili namirnice i s veseljem možemo reći da smo u kratko vrijeme napunili prazne kutije koje su se nalazile u školskim hodnicima, a u koje su učenici odlagali namirnice.

Namirnice su na putu najpotrebitijima, a u našoj školi ostaje radost da smo barem trunčicu pomogli onima kojima je pomoć potrebna i da će naša akcija razveseliti nečije srce u ovo blagdansko vrijeme.

Hvala svima koji su se odazvali!

objavio: Lea Ferlin   datum: 20. 12. 2023.