PREDUPISI DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Poštovani roditelji budućih prvašića,

u svrhu organiziranja procjene te prikupljanja podataka o djeci koja će upisati prvi razred u sljedećoj 2024./2025. školskoj godini pozivamo vas da se odazovete na predupise djece u prvi razred osnovne škole.

PREDUPIS DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE | Vodnjanski đir

Na predupise dužni su se javiti roditelji/skrbnici djece koja imaju prebivalište na području Grada Pazina i općina Cerovlje, Gračišće, Karojba, Tinjan, Lupoglav, Motovun i Sveti Petar u Šumi. Na predupise se odazivaju i roditelji/skrbnici djece koja imaju prebivalište izvan navedenog područja, a planiraju upisati dijete u Osnovnu školu Vladimira Nazora Pazin.

Prijavljuju se djeca koja će do 1. travnja 2024. godine navršiti 6 godina života.

Na predupise odazivaju se i roditelji/skrbnici koji planiraju prijevremeni upis djeteta (djeca koja će 6 godina navršiti do 31. prosinca 2024. godine), a za što su dužni Upravnom odjelu za obrazovanje, sport i tehničku kulturu dostaviti zahtjev za prijevremeni upis.

Predupisi se obavljaju ISKLJUČIVO putem elektronskog obrasca kojeg se ispunjava najkasnije do 26. siječnja 2024. godine.

Obrazac je dostupan na sljedećoj poveznici:

ili putem skeniranja QR koda:

*PREGLEDI ŠKOLSKOG LIJEČNIKA:
Umjesto službenih poziva, roditelji će ove godine moći samostalno naručivati dijete na pregled kod nadležnog školskog liječnika putem aplikacije TERMINKO.
Aplikacija će biti dostupna i otvorena za naručivanje tijekom veljače 2024. godine na službenim stranicama Škole te Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Istarske županije.

Ivan Štefanić, prof.

Priloženi dokumenti:
Poziv_predupisi.pdf (351.71 KB)

objavio: Lea Ferlin   datum: 8. 1. 2024.