O mentalnom i fizičkom zdravlju iz naše škole

S učenicima 1. - 8. razreda provedena je anketa o aspektima fizičkog i mentalnog zdravlja. Na anketu je odgovorilo 169 ispitanika, najviše učenika 6. i 7. razreda. Kao dio evaluacije učitelji koji su uključeni u projekt dali su svoje odgovore na pitanje što za njih znači dobro zdravlje. I sve je to u sljedećoj brošuri:

Brošuru možete preuzeti ovdje.

Za dizajn brošure u Canva aplikaciji zaslužan je prof. Eduard Videka, a anketu su napravile pedagoginja Lea Ferlin i koordinatorica projekta Kristina Mijandrušić Ladavac. Uz pomoć razrednika anketa je proslijeđena učenicima. Fotografije u brošuri izbor su iz školskih fotoalbuma: uređenje školskog vrta u PŠ Karojba, susret sa storytellerom u Motovunu, pješačenje na Parenzani i kutak za susret i odmor u MŠ Pazin.

objavio: Kristina Mijandrušić Ladavac   datum: 27. 10. 2023.