Županijsko natjecanje u košarci za djevojčice 7. i 8.r.

Dana 31. siječnja u Poreču je održano Županijsko natjecanje u košarci za djevojčice 7. i 8. razreda.

Na natjecanju su sudjelovale trenutno najbolje košarkašice Istarskog poluotoka iz Pule, Vodnjana, Rovinja, Tara, Buzeta i Pazina.

Učenice naše škole su se ravnopravno nosile sa svim košarkašicama. Svoju borbenost i želju pokazale su pobijedivši učenice iz Vodnjana, nakon produžetaka, te tako izborile utakmicu za 3. mjesto.

Na utakmici za 3. mjesto protiv Buzeta već umorne posustale su na samom kraju utakmice.

Glavu gore curke moje, pokazale ste posebnu energiju i htijenje danas, ponosan sam na vas.

Našu školu su predstavljale: Mia Jovičić, Sara Rabac, Eni Škropeta, Nina Bertoša, Nina Anđela Miličić, Lucia Grabrović, Kristina Horvat i Ana Marija Toncin.

Pozdrav od učitelja Dalibora!

objavio: Slađana Jukić   datum: 5. 2. 2024.