Team-building za djelatnike Škole

U ponedjeljak 29. travnja 2024. u šumi Kontija organiziran je team-building za djelatnike Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin, a na kojem su bili učitelji Škole, stručni suradnici te dio pomoćnika u nastavi, administrativnih djelatnika, kuharica, spremačica i domara.

Prekrasna šuma Kontija sa svojom svježom zelenom bojom stabala i prekrasnom livadom bila je idealna za brojne aktivnosti koje su organizirane za djelatnike – pješačenje kroz šumu, razne sportske aktivnosti poput potezanja konopa, badmintona, odbojke,  nogometa, bacanja vortexa, zatim turnir u cornholeu, tečaj čvorologije, natjecanje u podizanju šatora, tečajevi mindfulnessa i šumske terapije te nezaobilazan pub kviz.

Kroz sve te aktivnosti ojačali smo timsku povezanost, družili se u opuštenijem okruženju s ostalim kolegama i podizali svoje fizičko i ponajviše mentalno zdravlje.

Kreativnost, povjerenje, suradnja, zabava, povezivanje samo su neki ishodi održanog team bulidinga.

Posebno zahvaljujemo Znanstveno-edukativnom centru Konija na domaćinstvu, Ireni Rogović na pomoći u realizaciji i Restoranu Francuz na odličnom grahu.

Sigurno se vidimo ponovno!

Ivan Štefanić, ravnatelj

objavio: Slađana Jukić   datum: 9. 5. 2024.