Čokolino višebojac

Zadnji dan nastave, prije početka proljetnih praznika, 4.04.2007., u sportskoj dvorani Klasične gimnazije u Pazinu održano je sportsko natjecanje "Čokolino višebojac".

Pobjednici natjecanja su Tino Prenc i Monika Mališa, oboje iz 3.b razreda. Čestitamo!

Pročitajte više o natjecanju klikom na link  ::opširnije::

Vesela atmosfera i navijačko raspoloženje svih prisutnih ispunili su dvoranu Klasične gimnazije u srijedu, 4.04.2007.

Nakon uvodnog kratkog:) govora ravnatelja škole Stanka Družete, uslijedio je prigodni program na kojem su nastupili članovi folklornog društva Pazin, ritmička grupa voditeljice Patricije Golob-Fonović te Katja Pernić sa svojom vokalnom grupom.

Najveće uzbuđenje pobudili su posebni gosti ovog natjecanja - Zvonimir Boban i Janica Kostelić koji su stigli u Pazin kako bi "pomogli" u natjecanju i bodrili naše natjecatelje.

Samo natjecanje teklo je bez problema i u punom sportskom duhu. Učenici od 3-6. razreda natjecali su se u nogometu, rukometu, košarci, šprintu, skoku u dalj i štafetnim igrama. Posebno zanimanje publike bilo je usmjereno na male pauze između natjecanja kada su svoje snage odmjerili Janica Kostelić i pedagoginja škole Željka Vujnović-Sirotić (u košarci), Zvonimir Boban i učitelj TZK Dalibor Radović (u košarci pa u nogometu:), Janica i učenica 8.a razreda Tjaša Milanović (u rukometu) te Zvone i učenik 8.a razreda Marko Tomac (u nogometu).

Na samom kraju natjecanja proglašeni su pobjednici - Tino Prenc i Monika Mališa (3 b razred, učiteljica-trenerica: Tanja Grubiša) koji će nastupiti u finalu "Čokolina" u Koprivnici.

Tino, Monika i Janica

Sve o natjecanju "Čokolino višebojac" pročitajte ovdje.

Ukupni poredak svih učenika koji su sudjelovali u natjecanju pogledajte u priloženom .pdf dokumentu.

Priloženi dokumenti:
zbirna cokolino.pdf (16.43 KB)

objavio: Irena Mijandrušić   datum: 7. 4. 2007.

Važne obavijesti

« Travanj 2024 »