preskoči na sadržaj
Vijesti

Županijsko natjecanje iz Engleskog jezika

Županijsko natjecanje iz Engleskog jezika održano je u utorak, 21. veljače 2017. godine s početkom u 9 sati u Osnovnoj školi Vladimira Nazora Pazin.


Nakon potvrđivanja prijava održan je program otvaranja natjecanja u kojem su se svim natjecateljima i njihovim mentorima te članovima Prosudbenog i Organizacijskog povjerenstva obratile ravnateljica Škole, Zdenka Turkalj-Čohilj te zamjenica gradonačelnika Grada Pazina, gospođa Mirjana Galant. Sve prisutne zabavile su glazbene i literarne točke koje su učenici predmetne nastave sa svojim mentorima pripremili za program svečanog otvaranja natjecanja.

Natjecali su se učenici osmih razreda iz cijele županije te učenici drugih i četvrtih razreda srednjih strukovnih škola (B kategorija) te gimnazijskih programa (A kategorija).

U kategoriji osmih razreda najuspješniji su bili:

- Felix Miro Runquist, 1. mjesto, mentorica Nataša Lovaković, OŠ Vladimira Nazora Rovinj,

- Paola Šajina, 2. mjesto, mentorica Daniela Zeljko, Osnovna škola Giuseppina Martinuzzi Pula,

- Andrej Todić, 2. mjesto, mentorica Danijela Deželjin-Čuturilo, OŠ Veli Vrh Pula,

- Noel Seidel, 3. mjesto, mentorica Nataša Krbavčić Mezulić, OŠ Veruda Pula.

U kategoriji drugih razreda srednjih škola, gimnazijskih programa (2A kategorija) najuspješniji bili su:

- Anamarija Guzijan, 1. mjesto, mentorica Sanja Pincan, Srednja škola Buzet,

- Tin Samuel Bobanović, 2. mjesto, mentorica Sanja Grujić, Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin,

- Marin Cvitić, 2. mjesto, mentor Dejan Pavlinović, Gimnazija Pula,

- Emma Kliman, 2. mjesto, mentorica Marijana Tomić, Gimnazija Pula,

- Karla Sertić, 3. mjesto, mentorica Sara Dabić, Srednja škola Zvane Črnje Rovinj.

U kategoriji drugih razreda srednjih strukovnih škola (2B kategorija) najuspješniji su bili:

- Daniel Zgrabljić, 1. mjesto, mentorica Nina Vukov Nikolovski, Srednja škola Zvane Črnje Rovinj,

- Karla Aničić, 2. mjesto, mentorica Gorana Družeta, Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin,

- Devin Juraj, 3. mjesto, mentorica Vedrana Brajković, Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula.

U kategoriji četvrtih razreda srednjih škola, gimnazijskih programa (4A kategorija) najuspješniji bili su:

- Lea Medančić, 1. mjesto, mentorica Tatjana Glavaš-Maras, Gimnazija Pula,

- Anabela Smoković, 2. mjesto, mentorica Andrejina Miličić, Pazinski kolegij - Klasična gimnazija Pazin s pravom javnosti,

- Judita Vošćon, 2. mjesto, mentorica Erika Folo, Srednja škola Zvane Črnje Rovinj,

- Simon Bootman Milanković, 3. mjesto, mentorica Mirela Vuković, Gimnazija Pula.

U kategoriji četvrtih razreda srednjih strukovnih škola (2B kategorija) najuspješniji su bili:

- Samuel Nemanić, 1. mjesto, mentorica Alenka Patrun, Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula,

- Romina Damijanić, 2. mjesto, mentorica Jasna Filipović Stojanović, Glazbena škola Ivana Matetića Ronjgova Pula

- Petra Pralica, 3. mjesto, mentorica Danijela Bilić Rojnić, Ekonomska škola Pula.

Čestitamo najuspješnijim učenicima i njihovim mentorima te im želimo puno uspjeha na nadolazećim natjecanjima! 

 

 

 

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: BARBARA MOČIBOB   datum: 22. 2. 2017.


Ocijeni e-Dnevnik:







Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Anketa
Škola bi trebala imati Facebook stranicu.







preskoči na navigaciju