Razigrane maškare

U četvrtak, 8. veljače u školskoj je dvorani bilo jako veselo i šareno. Našli su se tamo raznorazni likovi – princeze, vještice, vampiri, kosturi, klaunovi, Indijanci, jedi vitezovi...

Maskirani učenici nižih razreda su svojim brojnim zanimljivim kostimima obilježili još jedne maškare. Bilo je plesa i pjesme i raznoraznih igara.

Trčalo se s loptom na glavi, uskakivalo u obruče, preskakalo klupice, trčalo uz vođenje lopte oko čunjeva, skakalo u vrećama, nosilo loptu čelom u paru… Bilo je baš svega. Jako veselo i dinamično, a ne trebamo ni napominjati kako su se svi izvrsno zabavili.

Evo dojmova nekih učenika:

Za maškare sam bila mačka. Zabavila sam se i čak dva puta smo pobijedili u igrama. U onoj gdje smo držali loptu glavom i kad smo trčali s loptom oko učenika. Bilo je i puno lijepih pjesama.

Nirvana Mikičić, 4.b

Obukla sam se za maškare u pankericu. Na internetu sam istražila kako izgledaju pankeri i pankerice. Oni izgledaju tako cool. Na sebi sam imala potrganu majicu i hlače.

Bilo mi je super i jako sam se zabavila.

Elizabeta Jahaj, 4.b

Bio sam maskiran u konja. Na glavi sam imao masku konja koju su mi svi pokušavali uzeti jer im se jako svidjela.

Pjevali smo:

„Danas je fašnik, najljepši je dan, dajte nam krafne, istjerajte nas van!“

Bilo je super!

Mika Linardon, 4.b

objavio: Slađana Jukić   datum: 12. 2. 2018.

Važne obavijesti

« Ožujak 2024 »