Regulacija prometa

Od 25. siječnja će zbog radova u centru grada vrijediti posebna regulacija prometa.

"Poštovani/a,

od srijede, 25.1.2023. započinju radovi na cesti u ulici M.B. Rašana u Pazinu koji će, ovisno o vremenskim uvjetima, trajati do 90 dana. U tom razdoblju promet će se odvijati prema posebnoj regulaciji.

U prilogu Vam dostavljamo Prometni elaborat privremene regulacije prometa za potrebe izvođenja radova i zasebno prikaz obilaznog pravca za autobuse i kamione te prijedlog obilaznog pravca za osobna vozila.

Elaboratom je, dakle, predviđen obilazni pravac za vozila preko 5t preko državne ceste DC64 i preko Križa Lindarskog, dok je kroz centar grada predviđena posebna regulacija prometa za osobna vozila kako je to prikazano u mapi, odnosno, na način da vozila koja dolaze iz smjera Štranjge u grad ulaze kroz ulicu Bože Milanovića i dalje preko Muntriljske ulice, a vozila iz smjera nebodera izlaze iz grada kroz ulicu Joakima Rakovca (Spomen dom),  Muntriljsku ulicu i dalje  preko ulice Velog Jože i Vrtlišća.

S obzirom na specifičnost lokacije zahvata, pokaže li se potreba za izmjenom privremene regulacije tokom izvođenja radova, dostavit će se izmjene i dopune Prometnog elaborata privremene regulacije prometa, o čemu ćete pravovremeno biti obaviješteni.

Svjesni položaja prometnice i činjenice da će u razdoblju odvijanja radova u određenim vremenskim razdobljima biti gužve, molimo za strpljenje, oprez i poštivanje privremene regulacije.

Molimo Vas da ovu obavijest podijelite s radnicima i radnicama u kolektivu, učenicima i učenicama te roditeljima.

S poštovanjem i zahvalom na suradnji,

Ured Gradonačelnice"

objavio: Ivan Štefanić   datum: 20. 1. 2023.

Važne obavijesti

« Svibanj 2024 »