Kraj nastavne godine

Dragi učenici i roditelji,
polako se približavamo kraju nastavne godine. U nastavku je nekoliko važnih informacija.

U utorak, 20. lipnja će se održati prijem kod Gradonačelnice za učenike koji su sudjelovali na državnim natjecanjima (organiziranima od strane Agencije za odgoj i obrazovanje). Prijem će se održati u Spomen domu, dvorana Istra, s početkom u 13:00 sati.

U srijedu, 21. lipnja zadnji je dan nastave u ovoj školskoj godini i nastava se neće održati. Održat će se prijem sudionika županijskih, međužupanijskih i državnih natjecanja naše Škole. Popis pozvanih učenika i mentora nalazi se na oglasnoj ploči na 1. katu. S obzirom da taj dan ne voze školski autobusi, molimo učenike da s roditeljima dogovore prijevoz. Prijem će se održati u 8:30 sati u polivalentnoj dvorani sportske dvorane (iza naše Škole). Nakon prijema, za sudionike će se organizirati izlet i kupanje u Vrsaru. Za učenike i mentore osigurani su sokovi i sendviči. Povratak u Pazin predviđen je oko 15:00 sati.

Svi učenici koji su upućeni na dopunski rad dužni su doći na nastavu u srijedu 28. lipnja u 8:30 sati i preuzeti raspored dopunskog rada. Isti dan će se održati dopunski rad pa svi učenici moraju donijeti potreban pribor za rad. Dopunski nastavni rad traje do utorka, 4. srpnja.

Popravni ispit će se u ovoj školskoj godini održati u ponedjeljak, 21. kolovoza. Prijevoz učenika za dopunski rad i popravni ispit nije osiguran.

Podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 7. razreda održat će se u petak, 7. srpnja 2023. godine, s početkom u 8:30 sati. Školski autobusi će toga dana voziti učenike te ih vratiti sat vremena nakon podjele.

Molimo sve učenike da zadnjeg dana nastave pripaze na svoje ponašanje i da izbjegnu špricanje vodom, gađanje brašnom ili pjenom te da ne gađaju prolaznike. Vjerujemo da ste dovoljno odgovorni i savjesni i da ćete pronaći zabavnije i primjerenije načine da obilježite zadnji dan nastave. Pripazite na svoju sigurnost i sigurnost svojih prijatelja.

Učenicima koji su postigli izvanredne rezultate u nastavi i na školskim natjecanjima još jednom upućujemo iskrene čestitke!

Učenicima koji budu upućeni na dopunski nastavni rad želimo puno uspjeha i nadamo se da ćete uspješno izvršiti sve preostale obaveze!

Nastava u idućoj školskoj godini započinje u ponedjeljak, 4. rujna 2023. godine.

Svima želimo ugodne i vesele ljetne praznike!

objavio: Lea Ferlin   datum: 19. 6. 2023.

Važne obavijesti

« Svibanj 2024 »