Kraj nastavne godine

Polako nam se približava kraj nastavne godine. Nekoliko informacija u nastavku teksta.

U četvrtak, 20. lipnja će se organizirati prikupljanje udžbenika. Mole se učenici da toga dana donesu sve udžbenike koje su dobili na početku školske godine i predaju ih svojim učiteljima. Udžbenici su vlasništvo Škole i ako je neki od udžbenika uništen ili izgubljen, roditelji su dužni podmiriti trošak prema cjeniku iz Kataloga udžbenika.

Učenici koji budu upućeni na dopunski nastavni rad, zadržavaju udžbenike iz predmeta iz kojih su upućeni na dopunski rad. Učitelji će voditi evidenciju o povratu udžbenika. Ukoliko je netko od učenika posudio školski tablet, isti također vraća u Školu. Molimo roditelje i da podmire sve ostale troškove vezane uz školsku knjižnicu i marendu. Sati za više razrede će u četvrtak biti skraćeni za pet minuta.

U petak, 21. lipnja zadnji je dan nastave u ovoj školskoj godini i nastava se neće održati. Održat će se prijem sudionika županijskih, međužupanijskih i državnih natjecanja naše Škole.

Svi učenici koji su upućeni na dopunski rad dužni su doći u školu u četvrtak 27. lipnja u 8:30 sati i preuzeti raspored dopunskog rada. Isti dan će se održati dopunski rad pa svi učenici moraju donijeti potreban pribor za rad. Dopunski nastavni rad traje do srijede, 3. srpnja (ukupno 5 radnih dana).

Učenici koji ne zadovolje na dopunskom radu bit će upućeni na popravni ispit koji će se održati u ponedjeljak, 19. i utorak, 20. kolovoza. Prijevoz učenika za dopunski rad i popravni ispit nije osiguran.

Podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 7. razreda održat će se u ponedjeljak, 8. srpnja 2024. godine, s početkom u 8:30 sati. Školski autobusi će toga dana voziti učenike te ih vratiti sat vremena nakon podjele.

Učenicima koji su postigli izvanredne rezultate u nastavi i na školskim natjecanjima upućujemo iskrene čestitke!
Učenicima koji budu upućeni na dopunski nastavni rad želimo puno uspjeha i nadamo se da ćete uspješno izvršiti sve preostale obaveze.

Nastava u idućoj školskoj godini započinje u ponedjeljak, 2. rujna 2024. godine.

Svima želimo ugodne i vesele ljetne praznike!

objavio: Lea Ferlin   datum: 18. 6. 2024.

Važne obavijesti

« Rujan 2024 »