Sandučić povjerenja

Ove školske godine stručna služba škole odlučila je postaviti SANDUČIĆ POVJERENJA.

Gdje se nalazi te kada i kako ga koristiti pročitaj pod opširnije.

Dogodi li ti se ikada da imaš puno pitanja na koja ne možeš naći pravi odgovor? Osjećaš li se ponekad da nemaš s kime podijeliti svoje brige i probleme? Bojiš se da ukoliko prijatelju ili prijateljici kažeš svoju tajnu oni to neće razumjeti ili će pak sutradan o tome brujati cijela škola?

Imaš problema s učenjem? Tvoji te prijatelji izbjegavaju, zadirkuju, govore ti ružne riječi? Primjećuješ u svojoj okolini učenike koji su isključeni iz društva i nitko se ne želi družiti s njima? Učenike koje zadirkuju ili ih ismijavaju a ne znaš kako im pomoći? Imaš problema u obitelji i ne znaš kome se obratiti? Muče te ljubavni problemi? Netko te tuče ili maltretira a ti se bojiš o tome razgovarati sa svojim roditeljima, prijateljima ili učiteljima jer se bojiš da te neće razumjeti?

Ove školske godine stručna služba škole odlučila je postaviti SANDUČIĆ POVJERENJA u prostore stručne službe (prostor u kojem se nalaze sobe pedagoginje i psihologinje. Sandučić se nalazi odmah s desne strane na ulazu u prostore stručne službe i u njega možeš ubaciti pismo sa svojim pitanjima, problemima, prijedlozima, žalbama i pohvalama na bilo koju temu koja te muči iz tvog svakodnevnog života- u školi, obitelji, društvu, itd.

Možete se potpisati kako bismo znali kome odgovoriti, a možete ostati i anonimni (ali je svakako poželjno napisati razred koji pohađate). Poštu će čitati psihologinja i pedagoginja te ćemo nastojati odgovarati i reagirati na sva vaša pitanja, pritužbe i prijedloge.

Odgovore na vaša pitanja moći ćete pročitati na panou koji se nalazi između učionica Hrvatski jezik 1 i Hrvatski jezik 2.

Sve što napišete ostaje u povjerenju i nitko osim nas neće znati vaš problem!!! Diskrecija je ZAGARANTIRANA!

objavio: Administrator BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 6. 12. 2012.

Važne obavijesti

« Ožujak 2024 »