Ja sam OK

Predstavljanje sportskih udruga i izvanškolskih klubova

Dana 7. rujna od 12:00 do 14:30 za učenike 1. – 6. razreda organizirano je predstavljanje sportskih klubova i izvanškolskih udruga na području Pazinštine.

Predstavili su se TradInEtno, Crveni križ, Društvo „Naša djeca“, Centar mladih, Pazinske mažoretkinje, KK Pazin, NK Pazinka, ŽOK Pazin, Kickboxing klub Minotaur i Boćarski klub.
Predstavljanje se odvijalo na nekoliko punktova u školskoj sportskoj dvorani, na vanjskim igralištima te u polivalentnoj dvorani nove sportsko-gradske dvorane.

Bilo je zanimljivo vidjeti i poslušati što su članovi i voditelji imali pokazati i ispričati, a možda su primamili i pokojeg novog člana. Ovaj je susret planiran u duhu ciljeva projekta „Ja sam OK“ kojim se u školi želi poticati fizičko i mentalno zdravlje učenika, a bavljenje hobijima ima višestruke koristi za oboje.

objavio: Kristina Mijandrušić Ladavac   datum: 8. 9. 2023.