Ja sam OK

Grupna mobilnost učenika u Španjolsku

9 učenica sedmih razreda matične škole u pratnji Dušanke Tomić Luk, Davida Jelenkovića i Lee Ferlin boravilo je u Colegio Nuestra Señora de Monte-Sión u španjolskom Torrentu 26. 2. - 1. 3. 2024.

Tjedan je bio ispunjen aktivnostima upoznavanja mjesta i kulture, ali i učenja o asertivnoj komunikaciji i pravilima za igranje colpbola. Ožujak u Valenciji uvijek je vrijeme priprema za fallas festival, a naše su učenice sudjelovale u pripremama ukrasa za finale. Posjet Valenciji uključivao je snalaženje u gradu pomoću aplikacije i posjet Muzeju umjetnosti i znanosti.

Okušali su se kao glumci i odglumili scenarije koji prikazuju problematične situacije u životu mladih i asertivan ili agresivan način rješavanja problema. Pogledajte u videu.

objavio: Kristina Mijandrušić Ladavac   datum: 11. 3. 2024.