U 3. kolu Croatian Makers lige odlični rezultati naših ekipa

U Poreču, u OŠ Finida, održano je 16. ožujka 3. kolo Croatian Makers lige za regiju Istra 1, a naše ekipe sudjelovale su u mlađoj i starijoj dobnoj skupini.

Mlađa dobna skupina u sastavu Vito Funčić, Noa Fabris, Matej Krizmanić i Roberto Fornažar ostvarili su najbolji rezultat i u 3. kolu te potvrdili trenutno 1. mjesto u ovoj sezoni natjecanja. Čestitke!

Starija dobna skupina u sastavu Natan Zović, Paolo Vojsković, Deni Bertetić i Gabriel Jakovčić ostvarili su vrijedno 3. mjesto. Čestitke! Mentor za obje ekipe je Darko Suman

Posljednje, 4. kolo za sve ekipe, će se održati uskoro, od 11. do 24. ožujka, a  najupješnije ekipe po regijama sudjelovale bi u najavljenom Superfinalu tijekom svibnja.

Više o Croatian Makers ligi i ostvarenim rezultatima može se vidjeti ovdje.

objavio: Darko Suman   datum: 2. 3. 2024.