Održano je 66. školsko natjecanje mladih tehničara

Ovogodišnje školsko natjecanje mladih tehničara je 66. po redu i održano je 13. veljače u matičnoj školi.

Školsko najtecanje mladih tehničara okupilo je 42 učenika u 8 kategorija u kojima su pokazali su visoke razine znanja i vještina.

U kategoriji Maketarstvo i modelarstvo, za pete razrede, najuspješnija je bila iz Petra Tomišić PŠ Lupoglav, a mentorica je Ljiljanu Ljubić.

U kategoriji Graditeljstvo, za šeste razrede, najupješniji je bio učenik Ivan Radanović iz PŠ Trviž, a mentor je Sandij Korijan.

U kategoriji Strojarske konstrukcije, za sedme razrede, najupješnija je bila Ela Vlah iz 7.c razreda matične škole, a mentor je Darko Suman.

U kategoriji Obrada materijala, za sedme razrede, najupješnija je bila Sara Čiz iz 7.b razreda matične škole, a mentor je Darko Suman.

U kategoriji Elektronika, za osme razrede, najupješnija je bila Stella Rajko iz 8.b razreda matične škole, a mentor je Darko Suman.

U kategoriji Elektrotehnika, za osme razrede, najupješniji je bio Roko Milohanić iz 8.b razreda matične škole, a mentor je Darko Suman.

U kategoriji Robotika, za učenike 5. do 8. razreda, najuspješniji je bio Gabriel Jakovčić uz ostvarenih 99 od mogućih 100 bodova. Mentor je Darko Suman.

U kategoriji Fotografija, za učenike 5. do 8. razreda, prvo mjesto su podijelile učenice Tara Krištofić i Tea Sirotić, obje iz 6. razreda PŠ Tinjan, a mentorica je Jadranka Mrak.

Čestitke svim sudionicima, a posebno pobjednicima za koje očekujemo poziv na županijsko natjecanje što će se održati 20. ožujka u OŠ Veli Vrh u Puli.

objavio: Darko Suman   datum: 24. 2. 2024.