Održano Županijsko natjecanje mladih tehničara uz odlične rezultate naših učenika

Županijsko natjecanje mladih tehničara Istarske županije održano je 20. ožujka 2024. godine u OŠ Veli Vrh u Puli.

Ućenici naše škole pozvani u osam kategorija natjecanja mladih tehničara i ostvarili izvrne rezultate.

U kategoriji Elektronika, Stela Rajko iz 8.b razreda osvojila je prvo mjesto, kao i Vid Suman iz 8.c koji je osvojio prvo mjesto u kategoriji Robotika.

Drugo mjesto u kategoriji Graditeljstvo osvojio je Ivan Radanović iz 6. razreda PŠ Trviž, Natan Zović iz 7. a u kategoriji Robotika te Roko Milohanić iz 7. b u kategoriji Elektrotehnika.

Treće mjesto u kategoriji Obrada materijala osvojila je Sara Čiz iz 7. b razreda, kao i Ela Vlah iz 7. c u kategoriji Strojarske konstrukcije i Gabriel Jakovčić iz 8. c u kategoriji Robotika.

Na natjecanju su još sudjelovali Deni Bertetić (7. a, 4. mjesto Robotika) te u kategoriji Fotografija Tara Krištofić (5. mjesto) i Tea Sirotić (6. mjesto) iz 6. razreda PŠ Tinjan. U kategoriji Maketarstvo i modelarstvo bila je pozvana Petra Tomišić iz 5. razreda PŠ Lupoglav

Mentori učenicima su Sandi Korijan, Jadranka Mrak, Ljiljana Ljubić i Darko Suman

objavio: Darko Suman   datum: 26. 3. 2024.