Uspješni mladi tehničari

Na 55. natjecanju mladih tehničara i smotri mladih poduzetnika, održanom u Primoštenu od 3. do 5.4., sudjelovalo je pet učenika i tri učitelja iz naše škole. Nakon osvojenih prvih mjesta na županijskom natjecanju, postigli su zapažene rezultate i na državnoj razini.

Učiteljica Marija Galant za natjecanje je pripremila tri učenika - Paula Simičića iz 5.a razreda, koji je u kategoriji maketarstvo i modelarstvo osvojio 3. mjesto; Jelenu Bratulić, učenicu 8. razreda iz PŠ Sveti Petar u Šumi, koja je u kategoriji elektrotehnike također osvojila 3. mjesto, dok je Andrea Drndić iz 8.c osvojio 5. mjesto iz područja elektronike.

Učenik Alvijan Udovičić iz 5.d natjecao se u radioorijentaciji. Pripremali su ga Marko Češić iz Radio kluba i učitelj Darko Suman.

Iz PŠ Trviž natjecao se Ivan Berton, učenik 6. razreda. On je na smotri mladih poduzetnika osvojio 2. mjesto i dobio pohvalu za rad „Prehrambena mazalica“. Pripremao ga je učitelj Dario Škrinjar.

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima i želimo im uspjeh u daljnjem radu!

objavio: LJILJANA MATOŠEVIĆ LEVAK   datum: 9. 4. 2013.