Naše košarkašice i košarkaši prvi u županiji

U četvrtak, 16.veljače i petak, 17. veljače 2012. godine održano je županijsko natjecanje u košarci. Domaćin natjecanja bila je OŠ Jurja Dobrile iz Rovinja. Prvo mjesto osvojile su košarkašice i košarkaši naše škole.

U natjecanju dječaka sudjelovalo je  pet ekipa. Ekipa naše škole osvojila je prvo mjesto. Za ekipu su igrali: Massimo Fabris, Nikola Krnjus, Luka Brajković, David Ferenčić, Martin Luk, Marinko Nadišić, Bruno Šujević, Stefano Brozan, Vanja Rilak, Lovro Rogović, Martin Jurman i Mihael Macuka. Ekipu su  vodili i pratili na natjecanju Petar Ćus i Jadranka Červar.                                                                                                                                                      Drugo mjesto osvojila je ekipa  OŠ Šijana Pula, treće mjesto OŠ Veruda Pula, četvrto mjesto OŠ Poreč i peto mjesto OŠ Jurja Dobrile Rovinj

U natjecanju djevojčica  sudjelovale su četiri ekipe. Ekipa naše škole osvojila je prvo mjesto. Za ekipu su igrale: Ema Guštin, Atena Ferenčić, Franceska Ladavac, Marija Belac, Sara Turčinović, Lena Rigo, Izabella Pulić, Elizabet Vojsković, Stella Ferenčić, Erika Pulić, Ivana Kišić, Gaja Ukotić. Ekipu su vodili i pratili na natjecanju Nikša Buretić i Jadranka Červar.                                                                                                                                                                      Drugo mjesto osvojile su košarkašice OŠ Jurja Dobrile Rovinj, treće mjesto OŠ Vidikovac Pula i četvrto mjesto OŠ Šijana Pula.

Čestitamo našim košarkašicama, košarkašima i njihovim voditeljima i želimo puno uspjeha u daljnjem radu.

objavio: ZDENKA Turkalj-Čohilj   datum: 21. 2. 2012.