Pristupite našoj virtualnoj knjižnice jednim klikom i uživajte :)!

RADNO VRIJEME KNJIŽNICE

A  TJEDAN

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
8-14 8-15 8-14 8-15 8-15

B TJEDAN

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
8-14 8-15 8-14 8-15 8-14

Reci mi što čitaš i ja ću ti reći tko si. (Martin Heidegger)

Čitač živi tisuću života prije nego što umre, reče Jojen. Čovjek koji nikad ne čita živi samo jedan. (George R.R.Martin)

Finale natjecanja "Čitajmo na glas"

U srijedu, 20. travnja 2016. godine u knjižnici matične škole održano je finale natjecanja u čitanju na glas u kojem su sudjelovali finalisti četvrtih i šestih razreda matične i svih područnih škola. Učenici su u finalu čitali ulomke iz Bontona Zvonimira Baloga, a pobjedu su odnijele Lucija Pilat, učenica 6. razreda PŠ Sv. Petar u Šumi i Jana Antolović, učenica 4. razreda PŠ Tinjan. Ovim putem još jednom zahvaljujemo svim sudionicima i čestitamo Jani i Luciji! laugh

Finalisti:

4. razred - Jana Antolović, PŠ Tinjan; Sven Bernat, PŠ Motovun; Marijana Bratulić, PŠ Sv. Petar u Šumi; Klara Jeromela, PŠ Gračišće; Nikola Kajapić, PŠ Trviž; Maja Livak, MŠ Pazin; Ani Londero, MŠ Pazin; Helena Močibob, PŠ Karojba; Nina Paulović, PŠ Cerovlje; Melani Sergović, PŠ Lupoglav.

6. razred - Sara Bernik, PŠ Tinjan; Magdalena Daus, PŠ Lupoglav; Emil Kotiga, PŠ Motovun; Mihaela Miljavac, MŠ Pazin; Hani Paćelat, MŠ Pazin; Lucija Pilat, PŠ Sv. Petar u Šumi; Tonka Rukavina, MŠ Pazin; Sara Sardoč, PŠ Karojba; Luka Štefanuti, PŠ Trviž.

objavio: Jadranka Mrak   datum: 26. 4. 2016.