1. Sportski susret za učenike iz PRO1, PRO2 i učenike koji se školuju sa integracijom

Povodom (Projektnog) Dana škole "Čarolija kulture", održan je 1. sportski susret djece Posebnih razrednih odjela i djece koja se školuju uz djelomičnu integraciju. Djeca su pokazala kako se njeguju 4C vještine, a to su kvalitetna komunikacija, suradnja, kreativnost i timski rad. Bodreći jedni druge proveli su zajedno vrijeme i učili jedni od drugih. U nastavku je tekst učitelja Tjelesne i zdravstvene kulture koji su vodili aktivnosti.

"Tin, Jakov, Chris, Petar, Ricardo, Vedran, Niko, Matea i Leon natjecali su se u bacanju loptice, bacanju vortexa, skoku u dalj i trčanju na 60 m.

Učenici su bili jako motivirani u svim disciplinama. Pokazali ste veliko zajedništvo bodreći jedni druge u svakom trenutku, te u duhu fair playa.

Ponosni smo svi na vas i možete nam biti primjer, koju radost ste nam prenijeli danas. Dokazali ste nam da za sreću je potrebno prijateljstvo i zajedništvo.

Hvala vam, hvala vašim učiteljicama i asistenticama te Jasmini."

Vaši učitelji Erik i Dalibor

(U prilogu ove vijesti nalazi se prezentacija s fotografijama susreta)

Priloženi dokumenti:
1._Sportski_susreti_za_ucenike_PRO1,_PRO2_i.pptx (19.78 MB)

objavio: Slađana Jukić   datum: 3. 6. 2024.